І не тільки тому, що він проходив перед можливою зустріччю американського і російського президентів - і в цій ситуації американському керівництву було важливо і продемонструвати підтримку України, і обговорити з українським керівництвом загальні підходи до проблем напередодні переговорів з Путіним. Але ще й тому, що американська адміністрація під час цього візиту продемонструвала, що для неї є важливим в Україні. Причому продемонструвала публічно.
Важливий сигнал - зустріч держсекретаря із керівниками парламентських фракцій. Цим Блінкен вигідно відрізняється від Зеленського, який продовжує навіть у ситуації необхідності досягнення національної єдності лаяти своїх попередників і займатися наклепами на них в надії догодити люмпенізованому й проросійському електорату.
Важливий сигнал - зустріч із предстоятелем Православної церкви України в ситуації, коли влада намагається дистанціюватися від найбільшого цивілізаційного досягнення останніх десятиліть в надії догодити виборцям з Московського патріархату і прихильникам “русского мира” в Україні.
Важливий сигнал - квіти захисникам України, ще одне нагадування про російську агресію проти нашої країни.
Важливий сигнал - нагадування про важливість корпоративного управління на тлі розповідей Зеленського про його реформаторські успіхи. Це означає, що цивілізований світ гідно оцінив брудний трюк української влади зі зміною керівництва “Нафтогазу” і не збирається закривати на це очі. Ну і, звичайно ж, нагадування про олігархів, які плодять корупцію.
А важливий сигнал від Зеленського - це Єрмак поруч із ним на переговорах одразу ж після публікації розмови із Джуліані. Цей сигнал Блінкен, звичайно ж, помітив.