Америка із ВВП 34-35 млн доларів і двічі більшою фондовою вартістю відступить, програє Росії ледве у 2 трильйони доларів. Не вступивши з нею в бій.
Тоді розпочнеться розвал Бреттон-Вудської системи, за якою долар став аналогом золота «35 доларів за одну тройську унцію» (31 грам) і головною резервною валютою світу. Й для забезпечення панування якого і був створений МВФ.
Попри «страшну погрозу» Трампа ввести 100% мито на країни, які погодяться і введуть валюту БРІКС, Путін із президентом Сі будуть ламати всіма можливими способами доларову монополію США.
В цьому плані зовсім невипадковим є інтервʼю Лаврова Такеру Карлсону. Вічний російський головний дипломат передав новій американській адміністрації два протилежних меседжі.
Перший – Росія може закінчити війну хоча б завтра, якщо Україна капітулює і підпише під гарантії США зобовʼязання: бути «братами й сестрами» для росіян, і «ніколи, ніколи, ніколи, ніколи» не буде членом НАТО або іншого військового блоку, не проводити іноземних навчань, не мати військові бази на своїй території, юридично визнати за Росією Херсонську, Запорізьку, Луганську та Донецьку області та на однаковому рівні захищати поряд з українською, мову і культуру, та церкву патріарха Гундяєва.
Якщо цього США не забезпечить, то їй може бути тільки погано.
Удар «Орєшніком» був лише їх «чорною міткою», повідомленням разом і до України, що Росія готова використовувати будь-які засоби, щоб не дозволити Заходу домогтися її стратегічної поразки. Це тільки тестовий удар, і не якась там велика загроза, але Кремль готовий надсилати нові «маляви», якщо Захід не зробить висновків.
Путін з Герасимовим, Шойгу, Медведєвим, Захаровою, Дугіним та іншими братами та сестрами «ненавидить навіть думку про ядерну війну з США і не має намірів знищити увесь український народ, бо загибель українців є для нього особисто трагедією». Звичайно, палестинців в Газі жалко більше, що «сущою катастрофою».
Лавров від імені Путіна ще раз підкреслив для «колег-піндосів», що війну в Україні не можна закінчити «нічиєю». Таке формулювання не передбачає справедливого врахування інтересів сторін. Напевно Китаю, Ірану, Південної Кореї та Білорусі. Це він сказав кремлівським пропагандистам у свій час, після засідання Міжнародної конференції з євроазійської безпеки.
Карлсону Лавров не став передавати для Трампа вимогу зняти санкції з Росії. Бо від них вона нібито стала набагато сильнішою. Хоча «багато хто у РФ хотів би зробити зняття санкцій умовою угоди щодо України».
Одразу на саміті ОБСЄ на Мальті підсанкційний Лавров звинуватив Захід в розпалюванні нової Холодної війни з «набагато більшим ризиком переходу до гарячої».
Росія вся в білому: «І взагалі не збирається ні на кого нападати». Адольф Алоїзович аплодує стоячи. Це він сказав, дивлячись в очі Ентоні Блінкену, який правильно промовив у безкінечний простір: «Це проімперський проект Путіна – стерти Україну з мапи».
Іншими словами, Лавров-Путін посилають сигнали Трампу і його команді, що переговори будуть виключно на умовах Кремля: «Інших не буде, якщо ви не згодні – будем розмовляти з вами «Орєшніком».
Дальше не подумайте, що це випадковість і не вірте в збіг обставин перед поїздкою Трампа у Париж, де відбулися консультації з європейськими лідерами щодо війни в Україні.