Після «мирних заяв» Трампа в Парижі, Путін 13 грудня наніс удари в 300 ракет і «шахедів» по українській енергоінфраструктурі.
Це сталося наступного дня після непідготовленого екстремального візиту Дмитра Мєдвєдєва в Пекін і зустрічі його з Сі, якому він передав особисте послання Путіна не їхати на інавгурацію Трампа і підтримати Росію у боротьбі із США війною в Україні.
З погляду «великого бункерного», Трамп вже у великій пастці, з якої вийти неможливо, якщо Китай не підтримає Вашингтон.
Ілон Маск тепер проти Путіна. В боротьбі за імператора Сі. Трамп готовий передати йому ключ до нового глобального порядку. Питання тільки в ціні, оскільки Китай – торгова імперія.
Якщо ми правильно розуміємо існування цього треку, то роль Маска, як радника і чиновника команди новообраного президента нового типу, стає унікальною. У війні Росії проти України.
Як технократ, він не обовʼязково може проявляти симпатії й готовий діяти, користуючись не обʼєктивними, а політичними законами. Це як посадити 6 разів на майданчик найбільшу у світі 122 м ракету Starship стартовою вагою 6350 тонн.
В травні 23 року Трамп заявив виборцям, що наразі не час називати Путіна воєнним злочинцем і переконував, що зміг би завершити війну в Україні за добу.
Дальше, на виборчих мітингах він скаржився, що «США роздають надто багато зброї».
Диктатор Володимир – Терези. Вони дозволяють йому постійно балансувати, комунікувати, залишатись вічно потрібним і тримати біля себе велику кількість різномастих людей.
Терези – самий нестійкий покровитель. Він більше дволикий, ще менше щирий і легко, з довірчим обличчям, бреше. З Терезами важко сперечатися або в чомусь їх переконувати. Вони завжди все знають і вірять лише у власну точність.
Тому, архіви, дослідження історії й безапеляційні переконання неофіта тяжко витримують провали й невдачі. Але здатні калібруватися. Робити правильні висновки та пробувати ще раз, ще раз. Вічно нестабільний настрій, рухомий, але постійно націлений досягнути бажаного. У натальній карті Путіна – головний Плутон.
Безжалісний і готовий спалити світ, аби досягнути поставленої цілі. Його південний місячний вузол у 29 градусі Діви поряд з медіумом цілі показує його надзвичайну скритність, схильність до містики й окультизму.
Тому у ньому немає емпатії, домовитись з ним про мир не на його умовах неможливо. Зʼєднання Місяця з Плутоном в його натальній карті переконує, що він досягнув точки центру, де він все тримає під особистим контролем і управляє всіма процесами, гіпнотично впливаючи на людей і події, в яких він зацікавлений.
У 2024 році для Путіна все непогано складалося. Юпітер був у Близнюках Трампа, сильно сприяв Терезам Путіна й давав шанс Водолію Зеленського. Тепер Юпітер приклад Трампа, передаючи його Урану.
Трамп не підтримує ультиматум кремлівського стратега. Він залишається з Ураном, що робить його ще більш непередбачуваним. Але він має силу, близьку до Марса та енергію, заховану в особистості з невідомою метою.
І хоча він далекий від Сонця, рухається повільно, але здатний принести суттєві зміни. Його дари завжди раптові й недовговічні, тому Зеленський буде змагатися з Путіним, аби використати цей шанс, поки він не зник.
Уран входить в знак Водолія, який має привести людство до золотої ери технічного та соціального прогресу. Це план Трампа, використати Маска, як генія, для небаченого прориву Америки.
У президента Зеленського є значний шанс втриматись на орбіті Трампа, оскільки Близнюки набагато ближчі одне до одного і мають майже іскристий звʼязок, обидва належать до повітряної стихії й взаємно цікавляться.