Подумав, що "зраділи" - це не тільки дієслово минулого часу, але і іменник на означення осіб з певними характеристиками.
Наприклад, можновладців, які перекладають на військових відповідальність за свої провали і прорахунки в забезпеченні армії і втручання в бойову роботу.
Будувати фортифікації, а не списувати кошти дружнім забудовникам;
віддати гроші бригадам на дрони, а не на виборчі корупційні проекти;
проводити грамотну справедливу мобілізацію із прозорою ефективною підготовкою і належним роз'ясненням, а не
стимулювати громади підтримувати військових і забезпечувати життя людей, а не віддавати гроші нагору на "хотілки" -
- це все вимагає відмови від уже звичних нинішній владі безсоромних "схем".
А коли недбале керівництво дається взнаки на фронті - заходились "вішати" це на військових. Ще й чергове більшовицьке гасло витягли - "в усьому винні генерали". Україна це вже проходила і дорого заплатила, втративши державність.
Але чому вони зраділи? Думають, що от примусить Трамп путіна до перемир'я - і треба буде швиденько вибори провести. Так, щоб не програти - бо програш сприймається Зеленським і його "офіс-менеджерами" як синонім відповідальності.
Тому на Порошенка ллють бруд, військових залякують справами (натякаючи, що і на Залужного можуть завести), громади оббирають, позбавляючи ресурсів і повноважень...
Але рано, зраділи.
По-перше, рішення про "припинення вогню" ще далеко не гарантоване.
А по-друге - його умови будуть визначені ситуацією на полі бою. Яка напряму залежить від мотивації військових. Яку, власне, і руйнують, почавши гоніння на командування.
"Зраділи"